PROBOŁOWICE – Kościół św. Jakuba

MNICHÓW - Kościół pw. św. Szczepana Diakona Męczennika

WIŚLICA – Bazylika kolegiacka pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny

SĘKOWA - Kościół pw. św. Filipa i Jakuba

TROPIE - Sanktuarium św. Pustelników Świerada i Benedykta

ODPORYSZÓW - Sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej

ROŻNOWICE - Kościół pw. św. Andrzeja Apostoła

KWIATOŃ – Cerkiew św. Paraskewy

GOSPRZYDOWA - Kościół pw. św. Urszuli z Towarzyszkami

LIPNICA MUROWANA - Kościół pw. św. Leonarda (UNESCO)

POWROŹNIK – Cerkiew pw. św. Jakuba Młodszego Apostoła (UNESCO)

DUBNE - Cerkiew greckokatolicka św. Michała Archanioła

DĘBNO - Kościół pw. Św. Michała Archanioła (UNESCO)

GRYWAŁD - Kościół św. Marcina Biskupa

KIELCE – Kościół Przemienienia Pańskiego

SŁAWĘCIN – Kościół pw. św. Katarzyny

ZAGOŚĆ – Kościół św. Jana Chrzciciela

Wierchomla Wielka - Cerkiew pw. św. Michała Archanioła

RAJBROT - Kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny

Brunary - Cerkiew św. Michała Archanioła

IWKOWA - kościół pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny

PRZYDONICA - Kościół pw. Matki Boskiej Różańcowej

IMIELNO – Kościół pw. Św. Mikołaja i Najświętszej Marii Panny

ŁUKOWICA - Kościół pw. św. Andrzeja Apostoła

FLORYNKA - Cerkiew pw. św. Michała Archanioła

NOWY SĄCZ – Kościół pw. św. Heleny

DOBROWODA - Kościół pw. św. Marii Magdaleny

GORYSŁAWICE - Kościół pw. św. Wawrzyńca

PTASZKOWA - Kościół pw. Wszystkich Świętych

WARSZAWA-WESOŁA - Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa

CHOTEL CZERWONY - Kościół pw. św. Bartłomieja Apostoła

CHOTELEK - Kościół pw. św. Stanisława Biskupa

ULUCZ - Cerkiew Wniebowstąpienia Pańskiego

SROMOWCE NIŻNE - Kościół pw. św. Katarzyny

TYMOWA - Kościół pw. św. Mikołaja Biskupa

KAROLEWO - Parafia pw. św. Stanisława Kostki

ŁANKIEJMY - Rzymskokatolicki kościół pw. św. Jana Chrzciciela

PARYS - Kościół Rzymskokatolicki p.w Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

CZERNIKI - Kościół pw. św. Jana Ewangelisty

KONARY - Kościół pw. Trójcy Świętej

KORSZE - Kościół Rzymskokatolicki pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

KRASKOWO - Kościół pw. Matki Boskiej Częstochowskiej

ŁYSE – KOŚCIÓŁ PW. ŚW. ANNY

JASŁO – KOLEGIATA WNIEBOWZIĘCIA NMP

KRAMARZEWO – KOŚCIÓŁ FIL. PW. ŚW. BARBARY

WIZNA – KOŚCIÓŁ PW. ŚW. JANA CHRZCICIELA

PORĘBY DYMARSKIE – KOŚCIÓŁ PW. ŚW. STANISŁAWA I WOJCIECHA

LACHOWICE – KOŚCIÓŁ ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

KLECZKOWO – KOŚCIÓŁ ŚW. WAWRZYŃCA

LUTCZA – KOŚCIÓŁ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

KRZECZÓW – KOŚCIÓŁ PW. ŚW. WOJCIECHA

BEREST – CERKIEW ŚW. KOSMY I DAMIANA

ŁOPUSZNA – KOŚCIÓŁ PW. ŚW TRÓJCY I ŚW. ANTONIEGO OPATA

JURGÓW – KOŚCIÓŁ ŚW. SEBASTIANA I MATKI BOSKIEJ RÓŻAŃCOWEJ

SZEBNIE – KOŚCIÓŁ PW. ŚW. MARCINA

GOGOŁÓW – KOŚCIÓŁ PW. ŚW. KATARZYNY

BARCICE – KOŚCIÓŁ PW. ŚW. STANISŁAWA

MAŁA – KOŚCIÓŁ PW. ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

SIENIAWA – KOŚCIÓŁ PW. ŚW. ANTONIEGO

CMOLAS – KOŚCIÓŁ SZPITALNY PW. PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO

CIBORY-KOŁACZKI – KOŚCIÓŁ PW. ŚW. NARODZENIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY

ROPICA GÓRNA – CERKIEW ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

TRZCINICA – KOŚCIÓŁ PW. ŚW. DOROTY

GŁADYSZÓW – CERKIEW WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

BANICA – KOŚCIÓŁ ŚW. KOSMY I DAMIANA

MĘCINA WIELKA – CERKIEW ŚW. KOSMY I DAMIANA

PĘTNA – CERKIEW PW. ŚW. PARASKEWY

BONARÓWKA – CERKIEW OPIEKI MATKI BOSKIEJ

CIECHOCINEK – KOLEGIATA PW. ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA I PAWŁA

ORAWKA – KOŚCIÓŁ PW. ŚW. JANA CHRZCICIELA

BINAROWA - KOŚCIÓŁ PW. ŚW. MICHAŁA ARCHANIOŁA

PODBIELE | Cerkiew pw. św. Proroka Eliasza

PASYNKI | Cerkiew pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela

RAJSK | Cerkiew pw. św. Apostołów Piotra i Pawła

STARY KORNIN | Cerkiew pw. św. Michała Archanioła

NAREW | Cerkiew pw. Podwyższenia Krzyża Pańskiego

PUCHŁY | Cerkiew pw. Opieki Matki Bożej

TRZEŚCIANKA | Cerkiew pw. św. Michała Archanioła

SZCZYTY DZIĘCIOŁOWO | Zabytkowa Cerkiew pw. Ścięcia Głowy św. Jana Chrzciciela

AUGUSTOWO | Cerkiew pw. św. Jana Teologa

PARCEWO | Cerkiew pw. św. Dymitra

CHROSTKOWO | Kościół pw. św. Barbary

ŻUKOWO - Kościół pw. św. Wawrzyńca

PILICHOWO | Kościół pw. św. Marii Magdaleny

CIEMNIEWKO | Kościół pw. św. Mikołaja

GRODZIEC - Kościół św. Bartłomieja

NARUSZEWO - Kościół pw. św. Trójcy

SŁUPNO | Kościół pw. św. Marcina

TROSZYN POLSKI | Kościół pw. św. Leonarda

ZAKRZEWO KOŚCIELNE | Kościół pw. św. Apostołów Piotra i Pawła

BLICHOWO | Kościół pw. św. Anny

RĘBOWO | Kościół pw. św. Jana Chrzciciela

CHOCISZEWO | Kościół pw. św. Leonarda

HŁOMCZA | Cerkiew pw. Soboru Najświętszej Maryi Panny

RZEPEDŹ | Cerkiew pw. św. Mikołaja

KOMAŃCZA | Cerkiew pw. Opieki Matki Boskiej

DOBRZYKÓW | Kościół pw. Narodzenia NMP

NOWA WOLA | Cerkiew pw. św. Jana Chrzciciela

LUBLIN | Kościół pw. św. Piotra Apostoła

BLIZNE | Kościół pw. Wszystkich Świętych (UNESCO)

SZCZAWNE | Cerkiew pw. Cerkiew Zaśnięcia Przenajświętszej Bogurodzicy

LUBLIN | Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej

STARY KORNIN | Cerkiew pw. św. Anny

STARE RADZIKOWO | Kościół pw. św. Jana Chrzciciela

ŁĘTOWO | Kościół pw. św. Jana Chrzciciela

OLCHOWIEC | Cerkiew pw. Przemienienia Pańskiego

KUCICE | Kościół pw. św. Michała Archanioła

SAKI | Cerkiew pw. św. Dymitra Sołuńskiego

KURASZEWO | Cerkiew pw. św. Antoniego Pieczerskiego

BOGUSZYCE | Kościół pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

WIERZBICA DOLNA | Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

MICHALICE | Kościół pw. św. Michała Archanioła

SMARCHOWICE ŚLĄSKIE | Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

KRASOWICE | Kościół pw. Matki Boskiej Częstochowskiej

CZYRNA | Kościół św. Paraskewy

BODAKI | Cerkiew św. Dymitra

OSTROŻANY | Kościół pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

BALDWINOWICE | Kościół pw. Trójcy Świętej

OWCZARY | Cerkiew pw. Opieki Bogarodzicy (UNESCO)

WOSKOWICE GÓRNE | Kościół pw. św. Jadwigi Śląskiej

BIEŹDZIEDZA | Kościół pw. Trójcy Świętej

WOSKOWICE MAŁE - Kościół pw. św. Wawrzyńca

NOWOBEREZOWO - Cerkiew pw. św. apostoła i ewangelisty Jana Teologa

ŁOCHÓW | Kościół Miłosierdzia Bożego

LUBLA | Kościół pw. św. Mikołaja Biskupa

Odwiedź pozostałe obiekty

LUBLA – Kościół pw. św Mikołaja Biskupa

LUBLA – Kościół pw. św Mikołaja Biskupa

WOSKOWICE MAŁE – Kościół pw. św. Wawrzyńca

WOSKOWICE MAŁE – Kościół pw. św. Wawrzyńca

NOWOBEREZOWO – Cerkiew pw. św. apostoła i ewangelisty Jana Teologa

NOWOBEREZOWO – Cerkiew pw. św. apostoła i ewangelisty Jana Teologa

OWCZARY – Cerkiew Opieki Matki Bożej (UNESCO)

OWCZARY – Cerkiew Opieki Matki Bożej (UNESCO)

BALDWINOWICE  – Kościół pw. Trójcy Świętej

BALDWINOWICE – Kościół pw. Trójcy Świętej

OSTROŻANY – Kościół Pw. Narodzenia NMP

OSTROŻANY – Kościół Pw. Narodzenia NMP

BODAKI – Cerkiew św. Dymitra

BODAKI – Cerkiew św. Dymitra

CZYRNA – Cerkiew św. Paraskewy

CZYRNA – Cerkiew św. Paraskewy

KRASOWICE – Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej

KRASOWICE – Kościół Matki Boskiej Częstochowskiej

SMARCHOWICE ŚLĄSKIE – Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

SMARCHOWICE ŚLĄSKIE – Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

MICHALICE – Kościół pw. św. Michała Archanioła

MICHALICE – Kościół pw. św. Michała Archanioła

WIERZBICA DOLNA – Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

WIERZBICA DOLNA – Kościół pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

BOGUSZYCE – Kościół pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

BOGUSZYCE – Kościół pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

BIEŹDZIEDZA – Kościół pw. Trójcy Świętej

BIEŹDZIEDZA – Kościół pw. Trójcy Świętej

WOSKOWICE GÓRNE  – Kościół pw. św. Jadwigi Śląskiej

WOSKOWICE GÓRNE – Kościół pw. św. Jadwigi Śląskiej

KURASZEWO – Cerkiew pw. św. Antoniego Pieczerskiego

KURASZEWO – Cerkiew pw. św. Antoniego Pieczerskiego

ŁOSINKA – Cerkiew Cmentarna pw. św. Jerzego

ŁOSINKA – Cerkiew Cmentarna pw. św. Jerzego

SAKI – Cerkiew pw. św. Dymitra Sołuńskiego

SAKI – Cerkiew pw. św. Dymitra Sołuńskiego

KUCICE – Kościół pw. św. Michała Archanioła

KUCICE – Kościół pw. św. Michała Archanioła

OLCHOWIEC – Cerkiew pw. Przeniesienia Relikwii św. Mikołaja

OLCHOWIEC – Cerkiew pw. Przeniesienia Relikwii św. Mikołaja

ŁĘTOWO – Kościół pw. św. Michała Archanioła

ŁĘTOWO – Kościół pw. św. Michała Archanioła

RADZIKOWO – Kościół pw. Jana Chrzciciela

RADZIKOWO – Kościół pw. Jana Chrzciciela

STARY KORNIN – Cerkiew pw. św. Anny

STARY KORNIN – Cerkiew pw. św. Anny

LUBLIN – Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej

LUBLIN – Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny Zwycięskiej

SZCZAWNE – Cerkiew pw. Zaśnięcia NMP

SZCZAWNE – Cerkiew pw. Zaśnięcia NMP

BLIZNE – Kościół pw. Wszystkich Świętych (UNESCO)

BLIZNE – Kościół pw. Wszystkich Świętych (UNESCO)

LUBLIN – Kościół pw. św. Piotra Apostoła

LUBLIN – Kościół pw. św. Piotra Apostoła

NOWA WOLA – Cerkiew pw. św. Jana Chrzciciela

NOWA WOLA – Cerkiew pw. św. Jana Chrzciciela

DOBRZYKÓW – Kościół pw. Narodzenia NMP

DOBRZYKÓW – Kościół pw. Narodzenia NMP

KOMAŃCZA – Cerkiew Opieki Matki Boskiej

KOMAŃCZA – Cerkiew Opieki Matki Boskiej

RZEPEDŹ – Cerkiew pw. św. Mikołaja Cudotwórcy

RZEPEDŹ – Cerkiew pw. św. Mikołaja Cudotwórcy

HŁOMCZA – Cerkiew pw. Soboru Najświętszej Maryi Panny

HŁOMCZA – Cerkiew pw. Soboru Najświętszej Maryi Panny

CHOCISZEWO – Kościół pw. św. Leonarda

CHOCISZEWO – Kościół pw. św. Leonarda

RĘBOWO – Kościół pw. św. Jana Chrzciciela

RĘBOWO – Kościół pw. św. Jana Chrzciciela

BLICHOWO – Kościół pw. świętej Anny

BLICHOWO – Kościół pw. świętej Anny

ZAKRZEWO KOŚCIELNE – Kościół pw. św. Apostołów Piotra i Pawła

ZAKRZEWO KOŚCIELNE – Kościół pw. św. Apostołów Piotra i Pawła

TROSZYN POLSKI – Kościół pw. św. Leonarda

TROSZYN POLSKI – Kościół pw. św. Leonarda

SŁUPNO – Kościół pw. św. Marcina

SŁUPNO – Kościół pw. św. Marcina

NARUSZEWO – Kościół pw. św. Trójcy

NARUSZEWO – Kościół pw. św. Trójcy

GRODZIEC – Kościół św. Bartłomieja

GRODZIEC – Kościół św. Bartłomieja

CIEMNIEWKO – Kościół pw. św. Mikołaja

CIEMNIEWKO – Kościół pw. św. Mikołaja

PILICHOWO – Kościół pw. św. Marii Magdaleny

PILICHOWO – Kościół pw. św. Marii Magdaleny

ŻUKOWO – Kościół pw. św. Wawrzyńca

ŻUKOWO – Kościół pw. św. Wawrzyńca

CHROSTKOWO – Kościół pw. Świętej Barbary

CHROSTKOWO – Kościół pw. Świętej Barbary

PARCEWO – Cerkiew pw. św. Dymitra

PARCEWO – Cerkiew pw. św. Dymitra

AUGUSTOWO – Cerkiew pw. św. Jana Teologa

AUGUSTOWO – Cerkiew pw. św. Jana Teologa

SZCZYTY-DZIĘCIOŁOWO – Cerkiew pw. Ścięcia Główy św. Jana Chrzciciela

SZCZYTY-DZIĘCIOŁOWO – Cerkiew pw. Ścięcia Główy św. Jana Chrzciciela

TRZEŚCIANKA – Cerkiew pw. św. Michała Archanioła

TRZEŚCIANKA – Cerkiew pw. św. Michała Archanioła

PUCHŁY – Cerkiew pw. Opieki Matki Bożej

PUCHŁY – Cerkiew pw. Opieki Matki Bożej

NAREW – Cerkiew pw. Podwyższenia Krzyża Pańskiego

NAREW – Cerkiew pw. Podwyższenia Krzyża Pańskiego

RAJSK – Zabytkowa Cerkiew Świętych Apostołów Piotra i Pawła

RAJSK – Zabytkowa Cerkiew Świętych Apostołów Piotra i Pawła

STARY KORNIN – Cerkiew pw. św. Michała Archanioła

STARY KORNIN – Cerkiew pw. św. Michała Archanioła

PASYNKI – Cerkiew pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela

PASYNKI – Cerkiew pw. Narodzenia św. Jana Chrzciciela

PODBIELE – Cerkiew pw. św. Proroka Eliasza

PODBIELE – Cerkiew pw. św. Proroka Eliasza

BINAROWA – Kościół pw. św. Michała Archanioła

BINAROWA – Kościół pw. św. Michała Archanioła

ŁYSE – Kościół pw. św. Anny

ŁYSE – Kościół pw. św. Anny

JASŁO – Kolegiata Wniebowzięcia NMP

JASŁO – Kolegiata Wniebowzięcia NMP

KRAMARZEWO – Kościół fil. pw. św. Barbary

KRAMARZEWO – Kościół fil. pw. św. Barbary

WIZNA – Kościół pw. św. Jana Chrzciciela

WIZNA – Kościół pw. św. Jana Chrzciciela

PORĘBY DYMARSKIE – Kościół pw. św. Stanisława i Wojciecha

PORĘBY DYMARSKIE – Kościół pw. św. Stanisława i Wojciecha

LACHOWICE – Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła

LACHOWICE – Kościół Świętych Apostołów Piotra i Pawła

KLECZKOWO – Kościół św. Wawrzyńca

KLECZKOWO – Kościół św. Wawrzyńca

LUTCZA – Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

LUTCZA – Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

KRZECZÓW – Kościół pw. św. Wojciecha

KRZECZÓW – Kościół pw. św. Wojciecha

BEREST – Cerkiew św. Kosmy i Damiana

BEREST – Cerkiew św. Kosmy i Damiana

ŁOPUSZNA – Kościół pw. św Trójcy i św. Antoniego Opata

ŁOPUSZNA – Kościół pw. św Trójcy i św. Antoniego Opata

JURGÓW – Kościół św. Sebastiana i Matki Boskiej Różańcowej

JURGÓW – Kościół św. Sebastiana i Matki Boskiej Różańcowej

SZEBNIE – Kościół pw. św. Marcina

SZEBNIE – Kościół pw. św. Marcina

GOGOŁÓW – Kościół pw. św. Katarzyny

GOGOŁÓW – Kościół pw. św. Katarzyny

BARCICE – Kościół pw. św. Stanisława

BARCICE – Kościół pw. św. Stanisława

MAŁA – Kościół pw. św. Michała Archanioła

MAŁA – Kościół pw. św. Michała Archanioła

SIENIAWA – Kościół pw. św. Antoniego

SIENIAWA – Kościół pw. św. Antoniego

CMOLAS – Kościół szpitalny pw. Przemienienia Pańskiego

CMOLAS – Kościół szpitalny pw. Przemienienia Pańskiego

CIBORY-KOŁACZKI – Kościół pw. św. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

CIBORY-KOŁACZKI – Kościół pw. św. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

ROPICA GÓRNA – Cerkiew św. Michała Archanioła

ROPICA GÓRNA – Cerkiew św. Michała Archanioła

TRZCINICA – Kościół pw. św. Doroty

TRZCINICA – Kościół pw. św. Doroty

GŁADYSZÓW – Cerkiew Wniebowstąpienia Pańskiego

GŁADYSZÓW – Cerkiew Wniebowstąpienia Pańskiego

BANICA – Cerkiew św. Kosmy i Damiana

BANICA – Cerkiew św. Kosmy i Damiana

MĘCINA WIELKA – Cerkiew św. Kosmy i Damiana

MĘCINA WIELKA – Cerkiew św. Kosmy i Damiana

PĘTNA – Cerkiew pw. św. Paraskewy

PĘTNA – Cerkiew pw. św. Paraskewy

BONARÓWKA – Cerkiew Opieki Matki Boskiej

BONARÓWKA – Cerkiew Opieki Matki Boskiej

CIECHOCINEK – Kolegiata pw. św. Apostołów Piotra i Pawła

CIECHOCINEK – Kolegiata pw. św. Apostołów Piotra i Pawła

ORAWKA – Kościół pw. św. Jana Chrzciciela

ORAWKA – Kościół pw. św. Jana Chrzciciela

KRASKOWO – Kościół pw. Matki Boskiej Częstochowskiej

KRASKOWO – Kościół pw. Matki Boskiej Częstochowskiej

KORSZE – Kościół Rzymskokatolicki pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

KORSZE – Kościół Rzymskokatolicki pw. Podwyższenia Krzyża Świętego

KONARY – Kościół Rzymskokatolicki pw. Trójcy Świętej

KONARY – Kościół Rzymskokatolicki pw. Trójcy Świętej

CZERNIKI – Kościół pw. św. Jana Ewangelisty

CZERNIKI – Kościół pw. św. Jana Ewangelisty

PARYS – Kościół Rzymskokatolicki pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

PARYS – Kościół Rzymskokatolicki pw. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

ŁANKIEJMY – Rzymskokatolicki kościół pw. św. Jana Chrzciciela

ŁANKIEJMY – Rzymskokatolicki kościół pw. św. Jana Chrzciciela

KAROLEWO – Parafia pw. św. Stanisława Kostki

KAROLEWO – Parafia pw. św. Stanisława Kostki

TYMOWA – Kościół pw. św. Mikołaja Biskupa

TYMOWA – Kościół pw. św. Mikołaja Biskupa

SROMOWCE NIŻNE – Kościół pw. św. Katarzyny

SROMOWCE NIŻNE – Kościół pw. św. Katarzyny

ULUCZ – Cerkiew Wniebowstąpienia Pańskiego

ULUCZ – Cerkiew Wniebowstąpienia Pańskiego

CHOTELEK – Kościół pw. św. Stanisława Biskupa

CHOTELEK – Kościół pw. św. Stanisława Biskupa

CHOTEL CZERWONY – Kościół pw. św. Bartłomieja Apostoła

CHOTEL CZERWONY – Kościół pw. św. Bartłomieja Apostoła

WARSZAWA-WESOŁA – Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa

WARSZAWA-WESOŁA – Kościół Najświętszego Serca Pana Jezusa

PTASZKOWA – Kościół pw. Wszystkich Świętych

PTASZKOWA – Kościół pw. Wszystkich Świętych

GORYSŁAWICE – Kościół pw. św. Wawrzyńca

GORYSŁAWICE – Kościół pw. św. Wawrzyńca

DOBROWODA – Kościół pw. św. Marii Magdaleny

DOBROWODA – Kościół pw. św. Marii Magdaleny

NOWY SĄCZ – Kościół pw. św. Heleny

NOWY SĄCZ – Kościół pw. św. Heleny

FLORYNKA – Cerkiew pw. św. Michała Archanioła

FLORYNKA – Cerkiew pw. św. Michała Archanioła

ŁUKOWICA – Kościół pw. św.  Andrzeja Apostoła

ŁUKOWICA – Kościół pw. św. Andrzeja Apostoła

IWKOWA – kościół pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny

IWKOWA – kościół pw. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny

RAJBROT – Kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny

RAJBROT – Kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny

ZAGOŚĆ – Kościół św. Jana Chrzciciela

ZAGOŚĆ – Kościół św. Jana Chrzciciela

DĘBNO – Kościół pw. Św. Michała Archanioła (UNESCO)

DĘBNO – Kościół pw. Św. Michała Archanioła (UNESCO)

IMIELNO – Kościół pw. Św. Mikołaja i Najświętszej Marii Panny

IMIELNO – Kościół pw. Św. Mikołaja i Najświętszej Marii Panny

PRZYDONICA – Kościół pw. Matki Boskiej Różańcowej

PRZYDONICA – Kościół pw. Matki Boskiej Różańcowej

Brunary – Cerkiew św. Michała Archanioła (UNESCO)

Brunary – Cerkiew św. Michała Archanioła (UNESCO)

Wierchomla Wielka – Cerkiew pw. św. Michała Archanioła

Wierchomla Wielka – Cerkiew pw. św. Michała Archanioła

SŁAWĘCIN – Kościół pw. św. Katarzyny

SŁAWĘCIN – Kościół pw. św. Katarzyny

KIELCE – Kościół Przemienienia Pańskiego

KIELCE – Kościół Przemienienia Pańskiego

GRYWAŁD – Kościół św. Marcina Biskupa

GRYWAŁD – Kościół św. Marcina Biskupa

DUBNE – Cerkiew greckokatolicka św. Michała Archanioła

DUBNE – Cerkiew greckokatolicka św. Michała Archanioła

POWROŹNIK – Cerkiew pw. św. Jakuba Młodszego Apostoła (UNESCO)

POWROŹNIK – Cerkiew pw. św. Jakuba Młodszego Apostoła (UNESCO)

LIPNICA MUROWANA – Kościół pw. św. Leonarda (UNESCO)

LIPNICA MUROWANA – Kościół pw. św. Leonarda (UNESCO)

GOSPRZYDOWA – Kościół pw. św. Urszuli z Towarzyszkami

GOSPRZYDOWA – Kościół pw. św. Urszuli z Towarzyszkami

KWIATOŃ – Cerkiew św. Paraskewy (UNESCO)

KWIATOŃ – Cerkiew św. Paraskewy (UNESCO)

ROŻNOWICE – Kościół pw. św. Andrzeja Apostoła

ROŻNOWICE – Kościół pw. św. Andrzeja Apostoła

ODPORYSZÓW – Sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej

ODPORYSZÓW – Sanktuarium Matki Bożej Zwycięskiej

SĘKOWA – Kościół pw. św. Filipa i Jakuba (UNESCO)

SĘKOWA – Kościół pw. św. Filipa i Jakuba (UNESCO)

WIŚLICA – Bazylika kolegiacka pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny

WIŚLICA – Bazylika kolegiacka pw. Narodzenia Najświętszej Marii Panny

MNICHÓW – Kościół pw. św. Szczepana Diakona Męczennika

MNICHÓW – Kościół pw. św. Szczepana Diakona Męczennika

PROBOŁOWICE – Kościół św. Jakuba

PROBOŁOWICE – Kościół św. Jakuba

TROPIE – Sanktuarium św. Pustelników Świerada i Benedykta

TROPIE – Sanktuarium św. Pustelników Świerada i Benedykta

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
POCHODZĄCYCH Z FUNDUSZU PROMOCJI KULTURY

00-490 Warszawa
ul. Wiejska 12/3
NIP: 5213440085 REGON: 140462723

NUMER KRS: 0000247329

Kontakt

Tel: 660 131 646

fundacja@swiatynia3d.pl

Zgłoś świątynię

Wyślij zgłoszenie o wirtualny spacer

6 + 1 =

Accessibility
Facebook
YouTube