Partnerzy

_____________________________________________________________________________________

KU BOGU

Fundacja “ku Bogu” została ufundowana w dniu 18 czerwca 2019 w Opolu przez Igora Nadolskiego w celu realizacji katolickich przedsięwzięć ewangelizacyjnych (w tym, w przestrzeni internetowej). Igor Nadolski jest również Prezesem fundacji “ku Bogu” (dalej zwanej Fundacją).

  Fundacja powstała w celu sformalizowania przedsięwzięć ewangelizacyjnych podejmowanych od roku 2013 na kanale YouTube “ku Bogu”.

   

  kubogu.com.pl

  LIGA KOBIET POLSKICH

  Liga Kobiet Polskich jest Stowarzyszeniem zrzeszającym kobiety bez względu na światopogląd, przekonania czy przynależność, chcące działać na rzecz kobiet i ich rodzin.

  Liga Kobiet Polskich to organizacja z ponad stuletnią historią i tradycją. Na przestrzeni ponad stu lat polskie kobiety wykonywały i wykonują nadal ogromną pracę organiczną, w zależności od sytuacji w kraju. Pomagały wojsku, gotowały, cerowały, walczyły o prawa wyborcze kobiet, działały w zakresie obrony praw kobiet i rodziny, pomocy kobietom w trudnych sytuacjach życiowych i edukacji.

   

  ligakobietpolskich.pl

  FENIX ENERGY

  Firma fotowoltaiczna w Warszawie. Specjalizujemy się w realizacji i finansowaniu projektów OZE. Naszym nadrzędnym celem jest dostarczenie klientom najlepszych rozwiązań, pozwalających osiągnąć niezależność energetyczną dla domu i firmy. Każdy projekt, który realizujemy poprzedzony jest ekonomiczną analizą opłacalności i doborem najlepszego modelu finansowania instalacji.

  fenix.energy

   

  DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
  POCHODZĄCYCH Z FUNDUSZU PROMOCJI KULTURY

  00-683 Warszawa
  ul. Marszałkowska 87 lok.77
  NIP: 5213440085 REGON: 140462723

  Kontakt

  Tel: 660 131 646

  fundacja@swiatynia3d.pl

  Zgłoś świątynię

  Wyślij zgłoszenie o wirtualny spacer

  7 + 14 =

  Accessibility
  Facebook3k
  YouTube220