Partnerzy

_____________________________________________________________________________________

KU BOGU

Fundacja “ku Bogu” została ufundowana w dniu 18 czerwca 2019 w Opolu przez Igora Nadolskiego w celu realizacji katolickich przedsięwzięć ewangelizacyjnych (w tym, w przestrzeni internetowej). Igor Nadolski jest również Prezesem fundacji “ku Bogu” (dalej zwanej Fundacją).

  Fundacja powstała w celu sformalizowania przedsięwzięć ewangelizacyjnych podejmowanych od roku 2013 na kanale YouTube “ku Bogu”.

   

  kubogu.com.pl

  LIGA KOBIET POLSKICH

  Liga Kobiet Polskich jest Stowarzyszeniem zrzeszającym kobiety bez względu na światopogląd, przekonania czy przynależność, chcące działać na rzecz kobiet i ich rodzin.

  Liga Kobiet Polskich to organizacja z ponad stuletnią historią i tradycją. Na przestrzeni ponad stu lat polskie kobiety wykonywały i wykonują nadal ogromną pracę organiczną, w zależności od sytuacji w kraju. Pomagały wojsku, gotowały, cerowały, walczyły o prawa wyborcze kobiet, działały w zakresie obrony praw kobiet i rodziny, pomocy kobietom w trudnych sytuacjach życiowych i edukacji.

   

  ligakobietpolskich.pl

  KATOLICKA AGENCJA INFORMACYJNA

  Polska agencja powołana w 1993 przez Konferencję Episkopatu Polski celem informowania o wydarzeniach związanych z działalnością Kościoła katolickiego na całym świecie. Jest jedyną tego typu redakcją w tej części Europy.

   

  ekai.pl/

  ALETEIA.PL

  Katolicki, międzynarodowy portal internetowy, który jest dostępny w ośmiu językach: angielskim, francuskim, portugalskim, hiszpańskim, włoskim, arabskim, polskim i słoweńskim. Polska edycja portalu istnieje od 2016 roku.

   

  aleteia.pl/

  DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO
  POCHODZĄCYCH Z FUNDUSZU PROMOCJI KULTURY

  00-490 Warszawa
  ul. Wiejska 12/3
  NIP: 5213440085 REGON: 140462723

  NUMER KRS: 0000247329

  Kontakt

  Tel: 660 131 646

  fundacja@swiatynia3d.pl

  Zgłoś świątynię

  Wyślij zgłoszenie o wirtualny spacer

  9 + 13 =

  Accessibility
  Facebook
  YouTube